• Godziny otwarcia:
    8:00 - 16:00

POWŁOKI OCHRONNE Z CYNY

Powłoki ochronne z cyny

Powłoki galwaniczne cynowe znajdują zastosowanie w przemyśle elektronicznym, energetycznym oraz spożywczym. Jest ona jedną z niewielu powłok, które niebędące toksyczne, znajdują zastosowanie w sektorach gastronomicznych. Charakteryzują się one bardzo dobrym przewodnictwem, jak również lutnictwem. W procesie cynowania elektronicznego powstaje srebrzystobiała powłoka o właściwościach antykorozyjnych, wielokrotnie szczelniejsza niż w procesie nakładania ogniowego.

Wyroby
GAlwaniczne

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jesteś zainteresowany
naszymi usługami?

+48 (16) 632-95-70

Zalety powłok z cyny

Cyna odgrywa istotną rolę w produkcji urządzeń elektrycznych oraz ich podzespołów. Będąc odporna na korozje, przy tym charakteryzując się bardzo niską opornością elektryczną oraz przyczepnością, jest znakomitym metalem używanym przy produkcji przewodów, złącz oraz drutów spawalniczych do lutowania.

Cyna jest dużo mniej podatna na utlenianie niż inne metale, co pozwala przedłużyć żywotność produktu, zmniejszyć ryzyko nieprzewidzianych awarii  oraz  ograniczyć czas potrzebny na naprawy.

Cyna ma znakomite właściwości antybakteryjne oraz antykorozyjne, przy czym nie jest toksyczna, dlatego pokryte nią naczynia są bardziej higieniczne i dłużej zachowują estetyczny wygląd.

ZASTOSOWANIE

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej konsultacji w wyborze powłok, Nasza firma jest gotowa, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i omówią Twoje potrzeby.

Nasze realizacje

Wyroby
GAlwaniczne

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jesteś zainteresowany
naszymi usługami?

+48 (16) 632-95-70

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj!

Choose Layout
Main Color Scheme